فلسفه وجود سایت نوین آموزش چیست؟

تیم تحقیقاتی نوین آموزش با روش و شیوه‌ای نوین پا به عرصه آموزش کشور گذاشته است. نوین آموزش بر ۳ اصل اساسی پایه گذاری شده است.

۱- آموزش‌های کاربردی و به دور از اضافه گویی
۲- قیمت گذاری بر اساس ارزش محصول
۳- همگانی و در دسترس بودن

عصر حاضر، عصر بمباران اطلاعات است. شما در مورد هر موضوعی که جستجو کنید با کوهی از اطلاعات رو به رو خواهید شد، به گونه‌ای که ذهن شما قدرت تصمیم گیری و تمایز بین اطلاعات درست و غلط را عملا از دست خواهد داد. در کنار این موضوع با صنعتی شدن زندگی انسان‌ها هر روز شاهد این هستیم که افراد زمان کمتری را برای اختصاص به خود دارند و بهتر است تنها به اطلاعاتی دسترسی داشته باشند که مهم و کاربردی است.
همچنین در نوین آموزش قیمت گذاری بر اساس ارزش هر محصول و کاملا بر اساس عدالت صورت می‌گیرد. شاید لازم باشد بدانید هم اکنون در کشور سایتی‌هایی وجود دارند که محصولات کسب ثروت و موفقیت مالی خود را با قیمت‌هایی نجومی حتی تا حدود ۲۰ میلیون تومان هم به فروش می‌رسانند؛ و طنز قضیه اینجاست که تمام این محصولات از یک کتاب ۷ هزار تومانی متعلق به یک قرن پیش کپی برداری شده است! (کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید)
یا در مثالی دیگر هم اکنون افرادی وجود دارند که با فروش یک برگ پی دی اف که محتوای آن یک رژیم غذایی است را با مبلغی حدود یک میلیون تومان به فروش می‌رسانند! اما تاکید و هدف ما در نوین آموزش قیمت گذاری بر اساس ارزش است و نه چیز دیگری.
همچنین متاسفانه شاهد این هستیم که برخی از هم وطن‌هایمان که در شهرها و روستاهای دور افتاده‌تر زندگی می‌کنند از شانس آموزش ارزان و کاربردی بی‌بهره‌اند و همین امر باعث ایجاد مشکلات جدی‌ای در حوزه‌های مادی و معنوی برای این عزیزان شده است.
اما محصولات نوین آموزش با استفاده از یک وب سایت کاربردی و با کمترین نیاز به دانش اینترنتی در دسترس همه افراد قرار گرفته است و قیمت محصولات نیز به گونه‌ای است که هر فردی با هر سطح از درآمد بتواند از آنها استفاده کند.
در پایان بر خود لازم می‌داریم که از اعتماد شما به مجموعه نوین آموزش تشکر و قدردانی نماییم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *